Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.40-0.1-2.5
EURUSD1000000.20-9.572.1
GBPUSD1000000.70-4.52.25
NZDUSD1000000.40-0.2-3
USDCAD1000000.400.5-3.6
USDCHF1000000.401.85-6.8
USDJPY1000000.303.9-15.46

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000000.900.5-2.59
EURGBP1000001.00-3.82.2
EURJPY1000000.30-1.8-1.26
GBPJPY1000001.002.03-6.02
GBPCAD1000002.00-7.22.3
CHFJPY1000000.90-3-0.11
CADCHF1000001.302.8-6.28
NZDCAD1000001.40-0.56-5.63
CADJPY1000001.002.19-6.29
AUDJPY1000000.803.06-10.46
EURCAD1000001.20-10.914.81
EURAUD1000001.20-19.464.81
EURNZD1000001.90-187.26
GBPCHF1000001.203.24-6.98
GBPAUD1000001.00-16.762.89
GBPNZD1000001.50-14.743.68
NZDCHF1000001.203.5-7.99
NZDJPY1000001.003.06-8.44
AUDCAD1000001.10-0.68-7.76
AUDCHF1000000.803.5-9.9
AUDNZD1000000.70-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.60-6-3.76
USDCNH1000007.40-15016.6
USDHKD410000014.90-3.84-18
USDDKK410000014.903.33-32
USDNOK410000019.40-38.81-8
USDSEK410000028.705.36-45
USDPLN410000022.80-9.52.96
EURPLN410000027.00-325.6
USDCZK410000097.0054.1-408.2
USDTRY510000050.40-360.89287.36
USDHUF410000010.60-8-2.64
USDZAR5100000137.00-772.14112.4
USDMXN510000098.40-472.436
EURZAR100000194.80-876151
USDRUB6100000239.00-2670.4492
EURRUB6100000372.90-3205.4116128.4
USDILS510000050.00-244.2
GBPTRY510000098.40-507.1845-284.05
EURSGD1000001.40-80.744
EURHKD10000020.10-284.220.6
EURTRY5100000170.20-447.67374.98
GBPNOK10000033.70-131.128
GBPDKK10000026.0015-116
NZDSGD1000001.202.96-32.04
GBPSGD1000003.00-5-3.2
GBPSEK10000056.0051-112
GBPZAR100000219.80-994.369121.92
EURMXN100000127.60-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.400.4-3.2
EURUSD1000002.00-9.572.1
GBPUSD1000002.50-3.51.06
NZDUSD1000002.401.3-2
USDCAD1000002.401.1-1.93
USDCHF1000002.500.85-6.8
USDJPY1000002.603.9-15.46

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.200.5-2.59
EURGBP1000004.50-3.61.4
EURJPY1000002.80-1.69-1.24
GBPJPY1000006.602.01-5.63
GBPCAD1000005.60-7.21.66
CHFJPY1000003.60-2.81-0.11
CADCHF1000005.002.8-6.08
NZDCAD1000006.20-0.56-5.63
CADJPY1000003.902.19-6.19
AUDJPY1000002.903.06-10.46
EURCAD1000005.70-10.914.81
EURAUD1000007.90-19.466.3
EURNZD1000005.20-187.26
GBPCHF1000006.503.24-6.98
GBPAUD1000006.40-16.762.89
GBPNZD1000005.20-14.743.68
NZDCHF1000006.703.5-7.99
NZDJPY1000005.103.06-8.44
AUDCAD1000004.10-0.68-7.76
AUDCHF1000004.503.5-9.9
AUDNZD1000006.80-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000005.90-6-3.76
USDCNH10000046.70-504.6
USDHKD410000032.60-3.84-18
USDDKK410000044.802.33-67
USDNOK410000059.90-38.81-12.4
USDSEK410000052.202.36-73
USDPLN410000039.80-9.52.96
EURPLN410000045.00-325.6
USDCZK4100000153.0034.1-308.2
USDTRY510000083.60-360.89287.36
USDHUF410000014.30-8-2.64
USDZAR5100000207.00-412.1412.4
USDMXN5100000198.80-362.4-64.232
EURZAR100000277.90-67691
USDRUB6100000759.00-2970.444-22
EURRUB6100000782.40-5105.44-22.4
USDILS510000070.00-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000008.50-80.744
EURHKD10000070.50-332.6
EURTRY5100000167.10-447.67374.98
GBPNOK10000083.00-131.128
GBPDKK10000066.00-8-36
NZDSGD1000009.702.96-32.04
GBPSGD10000013.00-5-3.2
GBPSEK10000096.406-36
GBPZAR100000298.00-894.36988.92
EURMXN100000171.90-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.300.4-1.6
EURUSD1000002.10-51.8
GBPUSD1000002.50-2.51.06
NZDUSD1000002.401.3-2
USDCAD1000002.301.1-1.93
USDCHF1000002.300.85-6.8
USDJPY1000002.301.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.200.5-1.7
EURGBP1000004.50-1.81.1
EURJPY1000002.80-1.81.1
GBPJPY1000006.900.78-1.83
GBPCAD1000005.70-1.60.3
CHFJPY1000003.50-31.2
CADCHF1000005.201.5-3.6
NZDCAD1000006.301.7-4.2
CADJPY1000004.001.27-1.4
AUDJPY1000003.102.4-4
EURCAD1000005.70-4.51.9
EURAUD1000007.80-94.8
EURNZD1000005.30-174.6
GBPCHF1000006.502.6-4.4
GBPAUD1000005.90-74.24
GBPNZD1000005.20-95
NZDCHF1000006.703.3-5.9
NZDJPY1000005.203-4.5
AUDCAD1000004.202.2-3.5
AUDCHF1000004.603.5-5.6
AUDNZD1000006.60-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.00-6-3.76
USDCNH10000047.20-504.6
USDHKD410000032.50-3.84-18
USDDKK410000044.803.33-32
USDNOK410000060.70-38.81-8
USDSEK410000052.205.36-45
USDPLN410000038.80-9.52.96
EURPLN410000047.00-325.6
USDCZK4100000151.0034.1-308.2
USDTRY510000089.30-1727.4253.36
USDHUF410000014.70-8-2.64
USDZAR5100000207.00-272.1442.4
USDMXN5100000199.00-272.4-35
EURZAR100000265.00-67691
USDRUB6100000759.00-2670.44492
EURRUB6100000813.00-4205.44128.4
USDILS510000070.00-244.2
GBPTRY5100000137.80-507.1845-284.05
EURSGD1000008.50-80.744
EURHKD10000070.50-332.6
EURTRY5100000217.40-2067.5316
GBPNOK10000083.00-131.128
GBPDKK10000065.10-8-36
NZDSGD10000011.302.96-32.04
GBPSGD10000010.70-5-3.2
GBPSEK100000117.006-36
GBPZAR100000301.00-894.36988.92
EURMXN100000172.00-605.645.2