Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.30-0.1-2.5
EURUSD1000000.40-62.1
GBPUSD1000000.60-4.52.25
NZDUSD1000000.50-0.2-3
USDCAD1000000.800.5-3.6
USDCHF1000001.001.85-6.8
USDJPY1000000.301.2-4.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000001.500.5-1.7
EURGBP1000000.90-2.82.2
EURJPY1000000.50-1.82.2
GBPJPY1000001.200.78-1.83
GBPCAD1000002.30-1.62.3
CHFJPY1000001.70-32.2
CADCHF1000001.901.7-4.2
NZDCAD1000000.801.7-4.2
CADJPY1000001.501.27-1.4
AUDJPY1000000.801.9-4
EURCAD1000001.30-4.53.8
EURAUD1000000.90-96.5
EURNZD1000002.00-176.6
GBPCHF1000000.902.6-4.4
GBPAUD1000001.80-75.92
GBPNZD1000002.30-97.2
NZDCHF1000001.303.6-7.4
NZDJPY1000000.902.5-4.5
AUDCAD1000000.502-3.5
AUDCHF1000001.903.6-7.2
AUDNZD1000001.10-1.50.2

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.80-6-3.76
USDCNH1000009.00-504.6
USDHKD41000002.40-3.84-18
USDDKK41000004.603.33-32
USDNOK41000008.00-6.35-8
USDSEK41000008.105.36-45
USDPLN410000024.00-9.52.96
EURPLN410000023.90-325.6
USDCZK4100000118.001.5-15
USDTRY510000018.20-198.25213.92
USDHUF410000010.40-8-2.64
USDZAR510000085.00-272.1442.4
USDMXN510000043.40-272.4-35
EURZAR10000097.60-47691
USDRUB6100000400.00-2670.4492
EURRUB6100000280.00-3205.4116128.4
USDILS510000054.50-244.2
GBPTRY510000016.50-507.1845-284.05
EURSGD1000002.50-80.744
EURHKD10000011.60-332.6
EURTRY510000032.10-239.7121.5
GBPNOK10000015.10-131.128
GBPDKK10000026.00-8-36
NZDSGD1000004.102.96-32.04
GBPSGD10000013.80-5-3.2
GBPSEK10000017.906-36
GBPZAR100000115.60-534.36988.92
EURMXN10000052.70-405.645.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.400.4-3.2
EURUSD1000002.30-61.8
GBPUSD1000002.70-3.51.06
NZDUSD1000002.501.3-2
USDCAD1000002.801.1-1.93
USDCHF1000003.000.85-6.8
USDJPY1000002.301.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.700.5-3.7
EURGBP1000004.80-1.81.1
EURJPY1000002.90-2.81
GBPJPY1000007.100.78-3.83
GBPCAD1000006.20-6.60.2
CHFJPY1000004.20-31.2
CADCHF1000005.701.1-6.6
NZDCAD1000005.401.7-4.2
CADJPY1000004.601.27-1.4
AUDJPY1000003.002.4-4
EURCAD1000005.90-4.51.9
EURAUD1000005.20-16.23.8
EURNZD1000005.40-214.6
GBPCHF1000006.402.6-4.4
GBPAUD1000007.20-111.24
GBPNZD1000006.40-112
NZDCHF1000006.803.3-5.9
NZDJPY1000005.103-4.5
AUDCAD1000003.502.2-3.5
AUDCHF1000005.601.5-7.6
AUDNZD1000007.40-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.30-6-3.76
USDCNH10000049.00-504.6
USDHKD410000020.40-3.84-18
USDDKK410000034.602.33-67
USDNOK410000037.80-8.55-12.4
USDSEK410000032.402.36-73
USDPLN410000040.00-9.52.96
EURPLN410000043.90-325.6
USDCZK4100000172.001.5-11.28
USDTRY510000058.20-198.25213.92
USDHUF410000014.00-8-2.64
USDZAR5100000154.00-412.1412.4
USDMXN5100000142.10-362.4-64.232
EURZAR10000098.60-47691
USDRUB6100000920.00-2970.444-22
EURRUB6100000820.00-5105.44-22.4
USDILS510000064.10-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000009.50-80.744
EURHKD10000090.00-332.6
EURTRY510000081.80-239.7121.5
GBPNOK10000056.30-131.128
GBPDKK10000067.40-8-36
NZDSGD10000012.302.96-32.04
GBPSGD10000013.90-5-3.2
GBPSEK10000056.006-36
GBPZAR100000174.60-534.39688.92
EURMXN100000116.60-555.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.900.4-1.6
EURUSD1000003.20-51.8
GBPUSD1000003.40-2.51.06
NZDUSD1000002.801.3-2
USDCAD1000003.101.1-1.93
USDCHF1000005.400.85-6.8
USDJPY1000003.201.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000008.500.5-1.7
EURGBP1000007.90-1.81.1
EURJPY1000003.10-1.81.1
GBPJPY10000013.000.78-1.83
GBPCAD10000012.30-1.60.3
CHFJPY1000005.70-31.2
CADCHF1000007.501.5-3.6
NZDCAD10000010.701.7-4.2
CADJPY1000009.601.27-1.4
AUDJPY1000003.602.4-4
EURCAD1000008.90-4.51.9
EURAUD10000011.00-94.8
EURNZD10000013.60-174.6
GBPCHF10000010.902.6-4.4
GBPAUD10000013.70-74.24
GBPNZD10000014.10-95
NZDCHF10000013.403.3-5.9
NZDJPY10000012.503-4.5
AUDCAD1000007.602.2-3.5
AUDCHF10000010.003.5-5.6
AUDNZD10000013.00-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD410000012.80-6-3.76
USDCNH10000069.00-504.6
USDHKD410000026.40-3.84-18
USDDKK410000064.103.33-32
USDNOK410000068.00-6.35-8
USDSEK410000088.605.36-45
USDPLN410000064.00-9.52.96
EURPLN410000083.90-325.6
USDCZK4100000238.001.5-11.28
USDTRY510000078.20-198.25213.92
USDHUF410000022.40-8-2.64
USDZAR5100000225.00-272.1442.4
USDMXN5100000183.00-272.4-35
EURZAR100000197.00-47691
USDRUB61000001000.00-2670.44492
EURRUB6100000880.00-4205.44128.4
USDILS510000094.50-244.2
GBPTRY510000086.50-507.1845-284.05
EURSGD10000014.50-80.744
EURHKD10000091.70-332.6
EURTRY5100000122.10-299.637512.5
GBPNOK10000075.00-131.128
GBPDKK10000086.00-8-36
NZDSGD10000020.102.96-32.04
GBPSGD10000033.90-5-3.2
GBPSEK10000084.006-36
GBPZAR100000215.00-534.39688.92
EURMXN100000158.00-405.645.2