Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.10-0.1-2.5
EURUSD1000000.10-9.572.1
GBPUSD1000000.20-4.52.25
NZDUSD1000000.40-0.2-3
USDCAD1000000.600.5-3.6
USDCHF1000000.601.85-6.8
USDJPY1000000.101.2-4.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000000.600.5-1.7
EURGBP1000000.50-2.82.2
EURJPY1000000.30-1.82.2
GBPJPY1000001.000.78-1.83
GBPCAD1000002.00-1.62.3
CHFJPY1000000.90-32.2
CADCHF1000001.501.7-4.2
NZDCAD1000000.701.7-4.2
CADJPY1000000.701.27-1.4
AUDJPY1000000.501.9-4
EURCAD1000000.80-4.53.8
EURAUD1000000.70-96.5
EURNZD1000001.60-176.6
GBPCHF1000001.402.6-4.4
GBPAUD1000001.40-75.92
GBPNZD1000002.30-97.2
NZDCHF1000001.303.6-7.4
NZDJPY1000000.602.5-4.5
AUDCAD1000000.602-3.5
AUDCHF1000001.603.6-7.2
AUDNZD1000000.70-1.50.2

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000001.10-6-3.76
USDCNH10000013.00-15016.6
USDHKD41000003.00-3.84-18
USDDKK41000002.703.33-32
USDNOK41000005.20-38.81-8
USDSEK41000009.705.36-45
USDPLN41000007.30-9.52.96
EURPLN410000011.10-325.6
USDCZK410000073.0054.1-408.2
USDTRY510000022.50-998.252319.92
USDHUF41000009.00-8-2.64
USDZAR510000069.00-772.14112.4
USDMXN510000029.40-472.436
EURZAR10000049.60-876151
USDRUB6100000400.00-2670.4492
EURRUB6100000210.00-3205.4116128.4
USDILS510000011.80-244.2
GBPTRY510000027.90-507.1845-284.05
EURSGD1000002.10-80.744
EURHKD10000011.30-284.220.6
EURTRY510000072.60-1522.78642.5
GBPNOK10000014.50-131.128
GBPDKK10000010.3015-116
NZDSGD1000003.802.96-32.04
GBPSGD1000003.00-5-3.2
GBPSEK10000018.2051-112
GBPZAR10000057.60-994.369121.92
EURMXN10000025.20-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.100.4-3.2
EURUSD1000002.10-9.572.1
GBPUSD1000002.50-3.51.06
NZDUSD1000002.301.3-2
USDCAD1000002.501.1-1.93
USDCHF1000002.700.85-6.8
USDJPY1000002.101.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000003.700.5-3.7
EURGBP1000004.10-1.81.1
EURJPY1000002.60-2.81
GBPJPY1000006.800.78-3.83
GBPCAD1000005.90-6.60.2
CHFJPY1000003.60-31.2
CADCHF1000005.301.1-6.6
NZDCAD1000005.301.7-4.2
CADJPY1000003.601.27-1.4
AUDJPY1000002.802.4-4
EURCAD1000005.40-4.51.9
EURAUD1000004.90-16.23.8
EURNZD1000004.80-214.6
GBPCHF1000006.802.6-4.4
GBPAUD1000006.60-111.24
GBPNZD1000006.30-112
NZDCHF1000006.703.3-5.9
NZDJPY1000004.603-4.5
AUDCAD1000003.602.2-3.5
AUDCHF1000005.301.5-7.6
AUDNZD1000007.10-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.50-6-3.76
USDCNH10000053.00-504.6
USDHKD410000020.70-3.84-18
USDDKK410000032.702.33-67
USDNOK410000035.10-38.81-12.4
USDSEK410000037.202.36-73
USDPLN410000023.30-9.52.96
EURPLN410000031.70-325.6
USDCZK4100000123.0034.1-308.2
USDTRY510000065.60-698.25263.92
USDHUF410000012.60-8-2.64
USDZAR5100000142.00-412.1412.4
USDMXN5100000129.50-362.4-64.232
EURZAR100000129.60-67691
USDRUB61000001220.00-2970.444-22
EURRUB6100000680.00-5105.44-22.4
USDILS510000031.80-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000009.10-80.744
EURHKD10000061.30-332.6
EURTRY5100000111.30-1522.78642.5
GBPNOK10000057.00-131.128
GBPDKK10000055.10-8-36
NZDSGD10000012.202.96-32.04
GBPSGD10000013.00-5-3.2
GBPSEK10000061.206-36
GBPZAR100000117.60-894.36988.92
EURMXN10000082.20-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.800.4-1.6
EURUSD1000002.90-51.8
GBPUSD1000003.30-2.51.06
NZDUSD1000002.901.3-2
USDCAD1000003.001.1-1.93
USDCHF1000005.000.85-6.8
USDJPY1000003.201.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000007.600.5-1.7
EURGBP1000007.50-1.81.1
EURJPY1000002.90-1.81.1
GBPJPY10000013.100.78-1.83
GBPCAD10000012.00-1.60.3
CHFJPY1000004.80-31.2
CADCHF1000007.101.5-3.6
NZDCAD10000010.601.7-4.2
CADJPY1000008.701.27-1.4
AUDJPY1000003.502.4-4
EURCAD1000008.50-4.51.9
EURAUD10000010.70-94.8
EURNZD10000013.40-174.6
GBPCHF10000011.402.6-4.4
GBPAUD10000013.60-74.24
GBPNZD10000014.30-95
NZDCHF10000013.303.3-5.9
NZDJPY10000012.503-4.5
AUDCAD1000007.602.2-3.5
AUDCHF1000009.703.5-5.6
AUDNZD10000012.70-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD410000013.10-6-3.76
USDCNH10000073.00-504.6
USDHKD410000026.70-3.84-18
USDDKK410000063.103.33-32
USDNOK410000065.30-38.81-8
USDSEK410000095.605.36-45
USDPLN410000048.20-9.52.96
EURPLN410000072.30-325.6
USDCZK4100000193.0034.1-308.2
USDTRY510000085.60-498.25263.92
USDHUF410000021.00-8-2.64
USDZAR5100000212.00-272.1442.4
USDMXN5100000170.00-272.4-35
EURZAR100000149.00-67691
USDRUB61000001000.00-2670.44492
EURRUB6100000810.00-4205.44128.4
USDILS510000051.80-244.2
GBPTRY510000098.00-507.1845-284.05
EURSGD10000014.00-80.744
EURHKD100000120.00-332.6
EURTRY5100000169.80-1522.78642.5
GBPNOK10000078.00-131.128
GBPDKK10000075.10-8-36
NZDSGD10000019.802.96-32.04
GBPSGD10000023.20-5-3.2
GBPSEK10000087.006-36
GBPZAR100000157.00-894.36988.92
EURMXN100000120.00-605.645.2