Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000005.50-0.1-2.5
EURUSD1000004.00-9.572.1
GBPUSD1000006.40-4.52.25
NZDUSD1000005.60-0.2-3
USDCAD1000008.300.5-3.6
USDCHF1000005.801.85-6.8
USDJPY1000004.603.9-22

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000007.400.5-2.59
EURGBP1000006.60-3.82.2
EURJPY1000008.70-1.8-1.26
GBPJPY10000010.002.03-6.02
GBPCAD1000008.70-7.22.3
CHFJPY1000006.20-3-0.11
CADCHF10000011.102.8-6.28
NZDCAD1000009.80-0.56-5.63
CADJPY1000005.102.19-6.29
AUDJPY1000007.203.06-10.46
EURCAD10000011.40-10.914.81
EURAUD1000008.60-19.464.81
EURNZD1000009.80-187.26
GBPCHF1000009.603.24-6.98
GBPAUD1000009.20-16.762.89
GBPNZD1000009.80-14.743.68
NZDCHF1000009.403.5-7.99
NZDJPY1000009.803.06-8.44
AUDCAD1000006.70-0.68-7.76
AUDCHF1000008.803.5-9.9
AUDNZD10000010.20-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD410000026.90-6-3.76
USDCNH10000039.50-15016.6
USDHKD410000067.30-3.84-18
USDDKK410000058.703.33-32
USDNOK4100000169.20-38.81-8
USDSEK4100000219.005.36-45
USDPLN4100000180.30-9.52.96
EURPLN4100000164.00-325.6
USDCZK4100000321.0054.1-408.2
USDTRY5100000101.00-360.89127.36
USDHUF4100000116.00-8-2.64
USDZAR5100000744.00-772.14112.4
USDMXN5100000329.00-472.436
EURZAR100000650.00-876151
USDRUB6100000182.00-2670.4492
EURRUB6100000237.90-3205.4116128.4
USDILS5100000183.40-244.2
GBPTRY5100000205.40-507.1845-284.05
EURSGD10000034.40-80.744
EURHKD100000104.90-284.220.6
EURTRY5100000242.60-447.67274.98
GBPNOK100000342.80-131.128
GBPDKK100000151.3015-116
NZDSGD10000028.802.96-32.04
GBPSGD10000051.20-5-3.2
GBPSEK100000421.9051-112
GBPZAR100000772.90-994.369121.92
EURMXN100000437.30-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000005.200.4-3.2
EURUSD1000004.90-9.572.1
GBPUSD1000009.90-3.51.06
NZDUSD1000005.601.3-2
USDCAD1000007.401.1-1.93
USDCHF1000005.800.85-6.8
USDJPY1000005.103.9-22

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000007.400.5-2.59
EURGBP1000007.30-3.61.4
EURJPY1000008.70-1.69-1.24
GBPJPY10000012.702.01-5.63
GBPCAD1000008.70-7.21.66
CHFJPY1000006.20-2.81-0.11
CADCHF10000014.902.8-6.08
NZDCAD1000009.80-0.56-5.63
CADJPY1000006.202.19-6.19
AUDJPY1000007.203.06-10.46
EURCAD1000008.60-10.914.81
EURAUD10000025.80-19.466.3
EURNZD1000009.80-187.26
GBPCHF1000009.603.24-6.98
GBPAUD1000009.20-16.762.89
GBPNZD1000009.80-14.743.68
NZDCHF1000009.403.5-7.99
NZDJPY1000009.803.06-8.44
AUDCAD1000006.70-0.68-7.76
AUDCHF1000008.803.5-9.9
AUDNZD10000010.20-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD410000032.30-6-3.76
USDCNH10000079.50-504.6
USDHKD410000085.30-3.84-18
USDDKK410000088.702.33-67
USDNOK4100000199.20-38.81-12.4
USDSEK4100000243.002.36-73
USDPLN4100000196.30-9.52.96
EURPLN4100000184.00-325.6
USDCZK4100000371.0034.1-308.2
USDTRY5100000141.00-360.89127.36
USDHUF4100000119.60-8-2.64
USDZAR5100000814.00-412.1412.4
USDMXN5100000429.00-362.4-64.232
EURZAR100000730.00-67691
USDRUB6100000702.00-2970.444-22
EURRUB6100000677.90-5105.44-22.4
USDILS5100000203.40-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD10000041.60-80.744
EURHKD100000154.90-332.6
EURTRY5100000242.60-447.67274.98
GBPNOK100000382.80-131.128
GBPDKK100000191.30-8-36
NZDSGD10000037.202.96-32.04
GBPSGD10000061.20-5-3.2
GBPSEK100000461.906-36
GBPZAR100000832.90-894.36988.92
EURMXN100000497.30-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000007.500.4-1.6
EURUSD1000006.00-51.8
GBPUSD1000008.40-2.51.06
NZDUSD1000007.601.3-2
USDCAD10000010.301.1-1.93
USDCHF1000007.800.85-6.8
USDJPY1000006.601.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF10000010.600.5-1.7
EURGBP10000010.20-1.81.1
EURJPY10000011.10-1.81.1
GBPJPY10000016.000.78-1.83
GBPCAD10000012.70-1.60.3
CHFJPY1000008.80-31.2
CADCHF10000014.901.5-3.6
NZDCAD10000014.401.7-4.2
CADJPY1000008.101.27-1.4
AUDJPY1000009.602.4-4
EURCAD10000015.80-4.51.9
EURAUD10000015.60-94.8
EURNZD10000013.20-174.6
GBPCHF10000015.002.6-4.4
GBPAUD10000014.20-74.24
GBPNZD10000013.80-95
NZDCHF10000014.803.3-5.9
NZDJPY10000014.003-4.5
AUDCAD1000009.702.2-3.5
AUDCHF10000012.403.5-5.6
AUDNZD10000016.60-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD410000032.30-6-3.76
USDCNH10000079.50-504.6
USDHKD410000085.30-3.84-18
USDDKK410000088.703.33-32
USDNOK4100000199.20-38.81-8
USDSEK4100000243.005.36-45
USDPLN4100000196.30-9.52.96
EURPLN4100000184.00-325.6
USDCZK4100000371.0034.1-308.2
USDTRY5100000141.00-1727.4127.36
USDHUF4100000120.00-8-2.64
USDZAR5100000814.00-272.1442.4
USDMXN5100000429.00-272.4-35
EURZAR100000720.00-67691
USDRUB6100000702.00-2670.44492
EURRUB6100000678.00-4205.44128.4
USDILS5100000203.40-244.2
GBPTRY5100000245.40-507.1845-284.05
EURSGD10000041.60-80.744
EURHKD100000154.90-332.6
EURTRY5100000292.60-2067.5274.98
GBPNOK100000383.00-131.128
GBPDKK100000191.30-8-36
NZDSGD10000038.802.96-32.04
GBPSGD10000059.20-5-3.2
GBPSEK100000488.006-36
GBPZAR100000833.00-894.36988.92
EURMXN100000497.00-605.645.2