Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.20-0.1-2.5
EURUSD1000000.20-12.55
GBPUSD1000000.80-122
NZDUSD1000001.500.14-5.1
USDCAD1000000.600.5-3.6
USDCHF1000000.406.5-13.5
USDJPY1000000.403.9-13.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000001.000.5-2.59
EURGBP1000000.60-3.82.2
EURJPY1000000.60-1.8-1.26
GBPJPY1000003.102.03-6.02
GBPCAD1000001.60-7.22.3
CHFJPY1000001.00-3-0.11
CADCHF1000001.502.8-6.28
NZDCAD1000001.30-0.56-5.63
CADJPY1000000.902.19-6.29
AUDJPY1000000.503.06-10.46
EURCAD1000001.30-10.914.81
EURAUD1000001.00-19.464.81
EURNZD1000002.60-187.26
GBPCHF1000001.603.24-6.98
GBPAUD1000002.00-16.762.89
GBPNZD1000002.70-14.743.68
NZDCHF1000001.803.5-7.99
NZDJPY1000001.203.06-8.44
AUDCAD1000001.20-0.68-7.76
AUDCHF1000000.703.5-9.9
AUDNZD1000001.10-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.80-6-3.76
USDCNH10000016.50-15016.6
USDHKD410000017.90-3.84-18
USDDKK410000014.803.33-32
USDNOK410000028.90-38.81-8
USDSEK410000034.705.36-45
USDPLN410000017.60-9.52.96
EURPLN410000019.80-325.6
USDCZK4100000173.0054.1-408.2
USDTRY510000014.00-360.89127.36
USDHUF410000018.00-8-2.64
USDZAR510000087.00-772.14112.4
USDMXN510000044.10-472.436
EURZAR100000105.00-876151
USDRUB6100000167.00-2670.4492
EURRUB6100000216.00-3205.4116128.4
USDILS510000077.20-244.2
GBPTRY5100000133.40-507.1845-284.05
EURSGD1000001.40-80.744
EURHKD10000022.80-284.220.6
EURTRY5100000137.00-447.67274.98
GBPNOK10000049.90-131.128
GBPDKK10000036.9015-116
NZDSGD1000001.802.96-32.04
GBPSGD1000004.30-5-3.2
GBPSEK10000053.0051-112
GBPZAR100000114.00-994.369121.92
EURMXN10000065.00-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.200.4-3.2
EURUSD1000002.50-12.55
GBPUSD1000003.10-122
NZDUSD1000002.700.14-5.1
USDCAD1000002.701.1-1.93
USDCHF1000002.906.5-13.5
USDJPY1000002.603.9-13.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.000.5-2.59
EURGBP1000003.70-3.61.4
EURJPY1000002.80-1.69-1.24
GBPJPY1000007.402.01-5.63
GBPCAD1000005.80-7.21.66
CHFJPY1000004.00-2.81-0.11
CADCHF1000005.202.8-6.08
NZDCAD1000005.90-0.56-5.63
CADJPY1000004.002.19-6.19
AUDJPY1000002.603.06-10.46
EURCAD1000005.90-10.914.81
EURAUD1000008.30-19.466.3
EURNZD1000005.60-187.26
GBPCHF1000007.303.24-6.98
GBPAUD1000007.30-16.762.89
GBPNZD1000006.80-14.743.68
NZDCHF1000006.903.5-7.99
NZDJPY1000005.203.06-8.44
AUDCAD1000003.80-0.68-7.76
AUDCHF1000004.603.5-9.9
AUDNZD1000007.50-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.20-6-3.76
USDCNH10000056.70-504.6
USDHKD410000035.90-3.84-18
USDDKK410000046.102.33-67
USDNOK410000057.90-38.81-12.4
USDSEK410000057.702.36-73
USDPLN410000033.80-9.52.96
EURPLN410000039.80-325.6
USDCZK4100000221.0034.1-308.2
USDTRY510000054.20-360.89127.36
USDHUF410000021.20-8-2.64
USDZAR5100000157.00-412.1412.4
USDMXN5100000144.10-362.4-64.232
EURZAR100000186.00-67691
USDRUB6100000698.00-2970.444-22
EURRUB6100000707.00-5105.44-22.4
USDILS510000097.20-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000008.50-80.744
EURHKD10000073.80-332.6
EURTRY5100000139.00-447.67274.98
GBPNOK10000084.90-131.128
GBPDKK10000077.60-8-36
NZDSGD10000010.302.96-32.04
GBPSGD10000014.20-5-3.2
GBPSEK10000089.006-36
GBPZAR100000175.00-894.36988.92
EURMXN100000133.00-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.200.4-1.6
EURUSD1000002.50-51.8
GBPUSD1000003.10-2.51.06
NZDUSD1000002.801.3-2
USDCAD1000002.701.1-1.93
USDCHF1000002.900.85-6.8
USDJPY1000002.601.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.400.5-1.7
EURGBP1000003.70-1.81.1
EURJPY1000002.80-1.81.1
GBPJPY1000007.400.78-1.83
GBPCAD1000005.90-1.60.3
CHFJPY1000004.00-31.2
CADCHF1000005.201.5-3.6
NZDCAD1000006.101.7-4.2
CADJPY1000004.001.27-1.4
AUDJPY1000002.602.4-4
EURCAD1000005.90-4.51.9
EURAUD1000008.10-94.8
EURNZD1000006.20-174.6
GBPCHF1000007.302.6-4.4
GBPAUD1000007.10-74.24
GBPNZD1000007.30-95
NZDCHF1000006.803.3-5.9
NZDJPY1000005.203-4.5
AUDCAD1000003.902.2-3.5
AUDCHF1000004.603.5-5.6
AUDNZD1000007.50-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.20-6-3.76
USDCNH10000056.70-504.6
USDHKD410000035.90-3.84-18
USDDKK410000046.103.33-32
USDNOK410000056.90-38.81-8
USDSEK410000057.705.36-45
USDPLN410000033.80-9.52.96
EURPLN410000039.80-325.6
USDCZK4100000221.0034.1-308.2
USDTRY510000054.20-1727.4127.36
USDHUF410000021.20-8-2.64
USDZAR5100000157.00-272.1442.4
USDMXN5100000144.10-272.4-35
EURZAR100000185.00-67691
USDRUB6100000698.00-2670.44492
EURRUB6100000707.00-4205.44128.4
USDILS510000097.20-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000009.00-80.744
EURHKD10000073.80-332.6
EURTRY5100000139.00-2067.5274.98
GBPNOK10000084.90-131.128
GBPDKK10000077.60-8-36
NZDSGD10000010.302.96-32.04
GBPSGD10000014.20-5-3.2
GBPSEK10000089.006-36
GBPZAR100000175.00-894.36988.92
EURMXN100000133.00-605.645.2