Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.40-0.1-2.5
EURUSD1000000.20-9.572.1
GBPUSD1000000.50-4.52.25
NZDUSD1000000.60-0.2-3
USDCAD1000000.400.5-3.6
USDCHF1000000.501.85-6.8
USDJPY1000000.303.45-13.67

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000000.500.5-2.59
EURGBP1000000.70-3.82.2
EURJPY1000000.30-1.8-1.26
GBPJPY1000001.002.03-6.02
GBPCAD1000001.60-7.22.3
CHFJPY1000000.80-3-0.11
CADCHF1000001.102.8-6.28
NZDCAD1000001.80-0.56-5.63
CADJPY1000000.902.19-6.29
AUDJPY1000000.603.06-10.46
EURCAD1000000.80-10.914.81
EURAUD1000000.80-19.464.81
EURNZD1000001.60-187.26
GBPCHF1000000.903.24-6.98
GBPAUD1000000.90-16.762.89
GBPNZD1000002.00-14.743.68
NZDCHF1000001.203.5-7.99
NZDJPY1000001.003.06-8.44
AUDCAD1000001.00-0.68-7.76
AUDCHF1000000.903.5-9.9
AUDNZD1000000.60-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.70-6-3.76
USDCNH10000012.40-15016.6
USDHKD410000014.50-3.84-18
USDDKK410000014.703.33-32
USDNOK410000015.90-38.81-8
USDSEK410000012.605.36-45
USDPLN410000017.00-9.52.96
EURPLN410000017.10-325.6
USDCZK410000094.0054.1-408.2
USDTRY510000026.50-1727.41432.64
USDHUF410000021.00-8-2.64
USDZAR510000043.00-772.14112.4
USDMXN510000037.00-472.436
EURZAR10000091.30-876151
USDRUB6100000217.00-2670.4492
EURRUB6100000322.70-3205.4116128.4
USDILS510000025.70-244.2
GBPTRY5100000112.80-507.1845-284.05
EURSGD1000001.40-80.744
EURHKD10000019.80-284.220.6
EURTRY5100000133.60-2067.51777.22
GBPNOK10000029.00-131.128
GBPDKK10000028.0015-116
NZDSGD1000002.702.96-32.04
GBPSGD1000002.80-5-3.2
GBPSEK10000032.0051-112
GBPZAR100000121.40-994.369121.92
EURMXN10000056.00-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.300.4-3.2
EURUSD1000002.10-9.572.1
GBPUSD1000002.50-3.51.06
NZDUSD1000002.501.3-2
USDCAD1000002.501.1-1.93
USDCHF1000002.400.85-6.8
USDJPY1000002.703.45-13.67

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000003.700.5-2.59
EURGBP1000004.30-3.61.4
EURJPY1000002.60-1.69-1.24
GBPJPY1000006.602.01-5.63
GBPCAD1000005.70-7.21.66
CHFJPY1000003.50-2.81-0.11
CADCHF1000004.902.8-6.08
NZDCAD1000006.40-0.56-5.63
CADJPY1000003.702.19-6.19
AUDJPY1000002.903.06-10.46
EURCAD1000005.20-10.914.81
EURAUD1000007.90-19.466.3
EURNZD1000005.30-187.26
GBPCHF1000006.203.24-6.98
GBPAUD1000006.30-16.762.89
GBPNZD1000005.80-14.743.68
NZDCHF1000006.903.5-7.99
NZDJPY1000005.103.06-8.44
AUDCAD1000003.80-0.68-7.76
AUDCHF1000004.503.5-9.9
AUDNZD1000007.00-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.30-6-3.76
USDCNH10000052.40-504.6
USDHKD410000032.60-3.84-18
USDDKK410000044.702.33-67
USDNOK410000045.50-38.81-12.4
USDSEK410000040.002.36-73
USDPLN410000032.50-9.52.96
EURPLN410000036.50-325.6
USDCZK4100000145.0034.1-308.2
USDTRY510000065.30-1727.41432.64
USDHUF410000020.00-8-2.64
USDZAR5100000127.00-412.1412.4
USDMXN5100000134.00-362.4-64.232
EURZAR100000173.00-67691
USDRUB6100000737.00-2970.444-22
EURRUB6100000762.70-5105.44-22.4
USDILS510000045.50-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000008.10-80.744
EURHKD10000069.50-332.6
EURTRY5100000142.20-2067.51777.22
GBPNOK10000067.60-131.128
GBPDKK10000065.80-8-36
NZDSGD10000011.002.96-32.04
GBPSGD10000013.20-5-3.2
GBPSEK10000070.406-36
GBPZAR100000201.00-894.36988.92
EURMXN100000108.70-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.400.4-1.6
EURUSD1000002.00-51.8
GBPUSD1000002.40-2.51.06
NZDUSD1000002.601.3-2
USDCAD1000002.301.1-1.93
USDCHF1000002.400.85-6.8
USDJPY1000002.301.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000003.700.5-1.7
EURGBP1000004.30-1.81.1
EURJPY1000002.80-1.81.1
GBPJPY1000006.800.78-1.83
GBPCAD1000005.70-1.60.3
CHFJPY1000003.40-31.2
CADCHF1000004.801.5-3.6
NZDCAD1000006.301.7-4.2
CADJPY1000003.801.27-1.4
AUDJPY1000003.002.4-4
EURCAD1000005.20-4.51.9
EURAUD1000007.70-94.8
EURNZD1000005.10-174.6
GBPCHF1000006.302.6-4.4
GBPAUD1000006.20-74.24
GBPNZD1000005.80-95
NZDCHF1000006.803.3-5.9
NZDJPY1000005.103-4.5
AUDCAD1000003.602.2-3.5
AUDCHF1000004.503.5-5.6
AUDNZD1000007.30-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.20-6-3.76
USDCNH10000052.40-504.6
USDHKD410000032.60-3.84-18
USDDKK410000045.003.33-32
USDNOK410000044.40-38.81-8
USDSEK410000033.205.36-45
USDPLN410000032.80-9.52.96
EURPLN410000036.80-325.6
USDCZK4100000149.0034.1-308.2
USDTRY510000066.40-416.25269.92
USDHUF410000026.00-8-2.64
USDZAR5100000125.00-272.1442.4
USDMXN5100000137.00-272.4-35
EURZAR100000159.00-67691
USDRUB6100000737.00-2670.44492
EURRUB6100000763.00-4205.44128.4
USDILS510000045.50-244.2
GBPTRY5100000152.70-507.1845-284.05
EURSGD1000008.60-80.744
EURHKD10000069.80-332.6
EURTRY5100000184.50-510.35401.44
GBPNOK10000070.00-131.128
GBPDKK10000068.00-8-36
NZDSGD10000012.502.96-32.04
GBPSGD10000011.30-5-3.2
GBPSEK10000097.006-36
GBPZAR100000209.00-894.36988.92
EURMXN100000116.00-605.645.2