Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.30-0.1-2.5
EURUSD1000000.10-9.572.1
GBPUSD10000000-4.52.25
NZDUSD1000000.50-0.2-3
USDCAD1000000.400.5-3.6
USDCHF1000000.601.85-6.8
USDJPY1000000.301.2-4.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000000.900.5-2.59
EURGBP1000000.70-3.82.2
EURJPY1000000.50-1.8-1.26
GBPJPY1000000.802.03-6.02
GBPCAD1000001.70-7.22.3
CHFJPY1000000.90-3-0.11
CADCHF1000001.902.8-6.28
NZDCAD1000000.80-0.56-5.63
CADJPY1000000.802.19-6.29
AUDJPY1000000.503.06-10.46
EURCAD1000000.90-10.914.81
EURAUD1000000.90-19.464.81
EURNZD1000001.70-187.26
GBPCHF1000001.303.24-6.98
GBPAUD1000001.30-16.762.89
GBPNZD1000001.80-14.743.68
NZDCHF1000001.503.5-7.99
NZDJPY1000000.603.06-8.44
AUDCAD1000000.60-0.68-7.76
AUDCHF1000002.303.5-9.9
AUDNZD1000000.90-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.80-6-3.76
USDCNH10000027.00-15016.6
USDHKD41000003.20-3.84-18
USDDKK41000005.203.33-32
USDNOK410000020.00-38.81-8
USDSEK410000023.505.36-45
USDPLN410000050.60-9.52.96
EURPLN410000047.70-325.6
USDCZK4100000286.0054.1-408.2
USDTRY5100000388.10-391.25239.92
USDHUF410000013.60-8-2.64
USDZAR5100000133.00-772.14112.4
USDMXN510000036.10-472.436
EURZAR100000206.10-876151
USDRUB6100000700.00-2670.4492
EURRUB6100000160.00-3205.4116128.4
USDILS510000024.80-244.2
GBPTRY5100000367.70-507.1845-284.05
EURSGD1000001.90-80.744
EURHKD10000011.20-284.220.6
EURTRY5100000465.20-334.35231.44
GBPNOK10000028.60-131.128
GBPDKK10000026.0015-116
NZDSGD1000002.302.96-32.04
GBPSGD1000003.80-5-3.2
GBPSEK10000038.6051-112
GBPZAR100000101.60-994.369121.92
EURMXN10000050.60-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.300.4-3.2
EURUSD1000002.20-9.572.1
GBPUSD1000002.70-3.51.06
NZDUSD1000002.501.3-2
USDCAD1000002.401.1-1.93
USDCHF1000002.500.85-6.8
USDJPY1000002.301.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.100.5-2.59
EURGBP1000004.10-3.61.4
EURJPY1000002.80-1.69-1.24
GBPJPY1000006.802.01-5.63
GBPCAD1000005.70-7.21.66
CHFJPY1000003.40-2.81-0.11
CADCHF1000005.602.8-6.08
NZDCAD1000005.30-0.56-5.63
CADJPY1000003.702.19-6.19
AUDJPY1000002.803.06-10.46
EURCAD1000005.40-10.914.81
EURAUD1000005.10-19.466.3
EURNZD1000005.10-187.26
GBPCHF1000006.703.24-6.98
GBPAUD1000006.30-16.762.89
GBPNZD1000005.50-14.743.68
NZDCHF1000006.903.5-7.99
NZDJPY1000004.803.06-8.44
AUDCAD1000003.60-0.68-7.76
AUDCHF1000005.803.5-9.9
AUDNZD1000007.20-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.20-6-3.76
USDCNH10000067.00-504.6
USDHKD410000021.20-3.84-18
USDDKK410000035.302.33-67
USDNOK410000050.00-38.81-12.4
USDSEK410000046.402.36-73
USDPLN410000059.60-9.52.96
EURPLN410000064.30-325.6
USDCZK4100000334.0034.1-308.2
USDTRY5100000424.40-391.25239.92
USDHUF410000017.20-8-2.64
USDZAR5100000203.00-412.1412.4
USDMXN5100000138.60-362.4-64.232
EURZAR100000283.10-67691
USDRUB61000001220.00-2970.444-22
EURRUB6100000630.00-5105.44-22.4
USDILS510000044.80-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000009.10-80.744
EURHKD10000061.20-332.6
EURTRY5100000496.40-367.63191.7
GBPNOK10000067.50-131.128
GBPDKK10000070.70-8-36
NZDSGD10000010.702.96-32.04
GBPSGD10000013.90-5-3.2
GBPSEK10000079.306-36
GBPZAR100000162.60-894.36988.92
EURMXN100000111.60-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.900.4-1.6
EURUSD1000003.00-51.8
GBPUSD1000003.60-2.51.06
NZDUSD1000002.901.3-2
USDCAD1000002.801.1-1.93
USDCHF1000005.000.85-6.8
USDJPY1000003.301.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000007.900.5-1.7
EURGBP1000007.70-1.81.1
EURJPY1000003.10-1.81.1
GBPJPY10000012.700.78-1.83
GBPCAD10000011.70-1.60.3
CHFJPY1000004.80-31.2
CADCHF1000007.401.5-3.6
NZDCAD10000010.601.7-4.2
CADJPY1000008.701.27-1.4
AUDJPY1000003.402.4-4
EURCAD1000008.50-4.51.9
EURAUD10000010.90-94.8
EURNZD10000013.60-174.6
GBPCHF10000011.302.6-4.4
GBPAUD10000013.30-74.24
GBPNZD10000013.60-95
NZDCHF10000013.503.3-5.9
NZDJPY10000012.603-4.5
AUDCAD1000007.602.2-3.5
AUDCHF10000010.203.5-5.6
AUDNZD10000012.80-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD410000012.80-6-3.76
USDCNH10000087.00-504.6
USDHKD410000027.20-3.84-18
USDDKK410000065.403.33-32
USDNOK410000080.00-38.81-8
USDSEK4100000102.405.36-45
USDPLN410000083.60-9.52.96
EURPLN410000095.10-325.6
USDCZK4100000401.0034.1-308.2
USDTRY5100000444.40-391.25239.92
USDHUF410000025.60-8-2.64
USDZAR5100000273.00-272.1442.4
USDMXN5100000179.00-272.4-35
EURZAR100000303.00-67691
USDRUB61000001300.00-2670.44492
EURRUB6100000760.00-4205.44128.4
USDILS510000064.80-244.2
GBPTRY5100000435.40-507.1845-284.05
EURSGD10000013.90-80.744
EURHKD10000091.20-332.6
EURTRY5100000556.40-1522.78211.5
GBPNOK10000088.00-131.128
GBPDKK10000086.10-8-36
NZDSGD10000018.302.96-32.04
GBPSGD10000023.90-5-3.2
GBPSEK100000105.006-36
GBPZAR100000202.00-894.36988.92
EURMXN100000152.00-605.645.2