Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.30-0.1-2.5
EURUSD1000000.20-9.572.1
GBPUSD1000000.70-4.52.25
NZDUSD1000000.60-0.2-3
USDCAD1000000.400.5-3.6
USDCHF1000000.401.85-6.8
USDJPY1000000.304-12.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000001.100.5-2.59
EURGBP1000001.00-3.82.2
EURJPY1000000.30-1.8-1.26
GBPJPY1000000.502.03-6.02
GBPCAD1000001.70-7.22.3
CHFJPY1000000.90-3-0.11
CADCHF1000001.402.8-6.28
NZDCAD1000001.80-0.56-5.63
CADJPY1000001.002.19-6.29
AUDJPY1000000.603.06-10.46
EURCAD1000000.80-10.914.81
EURAUD1000000.70-19.464.81
EURNZD1000001.80-187.26
GBPCHF1000000.903.24-6.98
GBPAUD1000001.20-16.762.89
GBPNZD1000001.50-14.743.68
NZDCHF1000001.503.5-7.99
NZDJPY1000001.103.06-8.44
AUDCAD1000001.10-0.68-7.76
AUDCHF1000000.903.5-9.9
AUDNZD1000001.10-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.80-6-3.76
USDCNH1000008.10-15016.6
USDHKD410000014.80-3.84-18
USDDKK410000015.003.33-32
USDNOK410000029.80-38.81-8
USDSEK410000018.605.36-45
USDPLN410000024.50-9.52.96
EURPLN410000042.60-325.6
USDCZK4100000153.0054.1-408.2
USDTRY5100000102.60-1051.32742
USDHUF410000019.00-8-2.64
USDZAR5100000312.00-772.14112.4
USDMXN510000064.00-472.436
EURZAR100000517.90-876151
USDRUB6100000194.00-2670.4492
EURRUB6100000366.30-3205.4116128.4
USDILS510000050.00-244.2
GBPTRY5100000200.50-507.1845-284.05
EURSGD1000001.80-80.744
EURHKD10000020.00-284.220.6
EURTRY5100000331.80-500350
GBPNOK10000041.50-131.128
GBPDKK10000028.7015-116
NZDSGD1000001.702.96-32.04
GBPSGD1000002.30-5-3.2
GBPSEK10000034.9051-112
GBPZAR100000645.30-994.369121.92
EURMXN10000080.00-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.400.4-3.2
EURUSD1000002.40-9.572.1
GBPUSD1000002.50-3.51.06
NZDUSD1000002.601.3-2
USDCAD1000002.401.1-1.93
USDCHF1000002.700.85-6.8
USDJPY1000002.504-12.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.400.5-2.59
EURGBP1000004.20-3.61.4
EURJPY1000002.60-1.69-1.24
GBPJPY1000006.802.01-5.63
GBPCAD1000005.90-7.21.66
CHFJPY1000003.30-2.81-0.11
CADCHF1000005.102.8-6.08
NZDCAD1000006.10-0.56-5.63
CADJPY1000003.902.19-6.19
AUDJPY1000002.903.06-10.46
EURCAD1000005.60-10.914.81
EURAUD1000007.80-19.466.3
EURNZD1000005.50-187.26
GBPCHF1000006.803.24-6.98
GBPAUD1000006.40-16.762.89
GBPNZD1000005.30-14.743.68
NZDCHF1000006.803.5-7.99
NZDJPY1000005.303.06-8.44
AUDCAD1000003.80-0.68-7.76
AUDCHF1000004.503.5-9.9
AUDNZD1000007.50-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.30-6-3.76
USDCNH10000048.10-504.6
USDHKD410000032.70-3.84-18
USDDKK410000044.502.33-67
USDNOK410000061.90-38.81-12.4
USDSEK410000042.602.36-73
USDPLN410000040.60-9.52.96
EURPLN410000063.10-325.6
USDCZK4100000207.0034.1-308.2
USDTRY5100000142.00-1051.32742
USDHUF410000022.60-8-2.64
USDZAR5100000381.00-412.1412.4
USDMXN5100000164.00-362.4-64.232
EURZAR100000529.30-67691
USDRUB6100000727.00-2970.444-22
EURRUB6100000804.30-5105.44-22.4
USDILS510000070.00-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000008.40-80.744
EURHKD10000071.40-332.6
EURTRY5100000245.50-500350
GBPNOK10000082.00-131.128
GBPDKK10000068.50-8-36
NZDSGD10000010.002.96-32.04
GBPSGD10000012.40-5-3.2
GBPSEK10000078.806-36
GBPZAR100000622.70-894.36988.92
EURMXN100000144.00-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.300.4-1.6
EURUSD1000002.20-51.8
GBPUSD1000002.50-2.51.06
NZDUSD1000002.601.3-2
USDCAD1000002.401.1-1.93
USDCHF1000002.600.85-6.8
USDJPY1000002.301.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.400.5-1.7
EURGBP1000004.60-1.81.1
EURJPY1000002.70-1.81.1
GBPJPY1000006.800.78-1.83
GBPCAD1000005.50-1.60.3
CHFJPY1000003.60-31.2
CADCHF1000005.201.5-3.6
NZDCAD1000006.101.7-4.2
CADJPY1000004.001.27-1.4
AUDJPY1000003.002.4-4
EURCAD1000005.40-4.51.9
EURAUD1000007.70-94.8
EURNZD1000005.30-174.6
GBPCHF1000006.402.6-4.4
GBPAUD1000006.50-74.24
GBPNZD1000005.30-95
NZDCHF1000006.803.3-5.9
NZDJPY1000005.303-4.5
AUDCAD1000004.002.2-3.5
AUDCHF1000004.703.5-5.6
AUDNZD1000007.50-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.20-6-3.76
USDCNH10000048.10-504.6
USDHKD410000032.80-3.84-18
USDDKK410000044.503.33-32
USDNOK410000055.00-38.81-8
USDSEK410000042.205.36-45
USDPLN410000040.50-9.52.96
EURPLN410000062.60-325.6
USDCZK4100000235.0034.1-308.2
USDTRY5100000138.60-1727.4442.64
USDHUF410000023.60-8-2.64
USDZAR5100000389.00-272.1442.4
USDMXN5100000164.00-272.4-35
EURZAR100000603.00-67691
USDRUB6100000724.00-2670.44492
EURRUB6100000806.00-4205.44128.4
USDILS510000070.00-244.2
GBPTRY5100000235.80-507.1845-284.05
EURSGD1000008.80-80.744
EURHKD10000070.70-332.6
EURTRY5100000377.50-2067.5298.48
GBPNOK10000073.00-131.128
GBPDKK10000069.60-8-36
NZDSGD10000011.702.96-32.04
GBPSGD10000010.20-5-3.2
GBPSEK100000103.006-36
GBPZAR100000714.00-894.36988.92
EURMXN100000142.00-605.645.2