Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.30-0.1-2.5
EURUSD1000000.20-9.572.1
GBPUSD1000000.60-4.52.25
NZDUSD1000000.50-0.2-3
USDCAD1000000.600.5-3.6
USDCHF1000000.701.85-6.8
USDJPY1000000.201.2-4.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000000.700.5-2.59
EURGBP1000000.70-3.82.2
EURJPY1000000.50-1.8-1.26
GBPJPY1000001.102.03-6.02
GBPCAD1000001.70-7.22.3
CHFJPY1000000.90-3-0.11
CADCHF1000001.902.8-6.28
NZDCAD1000000.80-0.56-5.63
CADJPY1000000.802.19-6.29
AUDJPY1000000.503.06-10.46
EURCAD1000000.90-10.914.81
EURAUD1000000.90-19.464.81
EURNZD1000001.80-187.26
GBPCHF1000001.203.24-6.98
GBPAUD1000001.20-16.762.89
GBPNZD1000001.70-14.743.68
NZDCHF1000001.503.5-7.99
NZDJPY1000000.603.06-8.44
AUDCAD1000000.50-0.68-7.76
AUDCHF1000002.103.5-9.9
AUDNZD1000000.80-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.90-6-3.76
USDCNH10000030.00-15016.6
USDHKD41000003.20-3.84-18
USDDKK41000006.303.33-32
USDNOK410000020.00-38.81-8
USDSEK410000024.805.36-45
USDPLN410000049.00-9.52.96
EURPLN410000040.00-325.6
USDCZK4100000288.0054.1-408.2
USDTRY5100000394.40-391.25239.92
USDHUF410000013.40-8-2.64
USDZAR5100000133.00-772.14112.4
USDMXN510000033.60-472.436
EURZAR100000236.00-876151
USDRUB6100000700.00-2670.4492
EURRUB6100000160.00-3205.4116128.4
USDILS510000024.80-244.2
GBPTRY5100000378.30-507.1845-284.05
EURSGD1000001.90-80.744
EURHKD10000011.30-284.220.6
EURTRY5100000467.50-334.35231.44
GBPNOK10000026.10-131.128
GBPDKK10000026.1015-116
NZDSGD1000002.302.96-32.04
GBPSGD1000003.80-5-3.2
GBPSEK10000049.1051-112
GBPZAR100000102.60-994.369121.92
EURMXN10000051.60-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.300.4-3.2
EURUSD1000002.40-9.572.1
GBPUSD1000002.90-3.51.06
NZDUSD1000002.501.3-2
USDCAD1000002.701.1-1.93
USDCHF1000002.600.85-6.8
USDJPY1000002.401.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000003.700.5-2.59
EURGBP1000004.30-3.61.4
EURJPY1000002.80-1.69-1.24
GBPJPY1000006.802.01-5.63
GBPCAD1000005.70-7.21.66
CHFJPY1000003.40-2.81-0.11
CADCHF1000005.702.8-6.08
NZDCAD1000005.40-0.56-5.63
CADJPY1000003.802.19-6.19
AUDJPY1000002.803.06-10.46
EURCAD1000005.30-10.914.81
EURAUD1000005.00-19.466.3
EURNZD1000004.90-187.26
GBPCHF1000006.603.24-6.98
GBPAUD1000006.60-16.762.89
GBPNZD1000005.30-14.743.68
NZDCHF1000006.903.5-7.99
NZDJPY1000004.403.06-8.44
AUDCAD1000003.80-0.68-7.76
AUDCHF1000005.803.5-9.9
AUDNZD1000007.20-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.30-6-3.76
USDCNH10000071.00-504.6
USDHKD410000021.20-3.84-18
USDDKK410000036.202.33-67
USDNOK410000049.10-38.81-12.4
USDSEK410000049.102.36-73
USDPLN410000065.00-9.52.96
EURPLN410000068.30-325.6
USDCZK4100000328.0034.1-308.2
USDTRY5100000439.80-391.25239.92
USDHUF410000017.00-8-2.64
USDZAR5100000203.00-412.1412.4
USDMXN5100000133.60-362.4-64.232
EURZAR100000288.10-67691
USDRUB61000001220.00-2970.444-22
EURRUB6100000630.00-5105.44-22.4
USDILS510000044.80-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000009.10-80.744
EURHKD10000061.20-332.6
EURTRY5100000497.40-367.63191.7
GBPNOK10000069.20-131.128
GBPDKK10000066.10-8-36
NZDSGD10000010.702.96-32.04
GBPSGD10000013.80-5-3.2
GBPSEK10000085.306-36
GBPZAR100000162.60-894.36988.92
EURMXN100000111.60-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.900.4-1.6
EURUSD1000002.90-51.8
GBPUSD1000003.50-2.51.06
NZDUSD1000002.901.3-2
USDCAD1000003.101.1-1.93
USDCHF1000005.000.85-6.8
USDJPY1000003.201.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000007.800.5-1.7
EURGBP1000007.60-1.81.1
EURJPY1000003.10-1.81.1
GBPJPY10000012.900.78-1.83
GBPCAD10000011.70-1.60.3
CHFJPY1000004.80-31.2
CADCHF1000007.601.5-3.6
NZDCAD10000010.901.7-4.2
CADJPY1000008.901.27-1.4
AUDJPY1000003.402.4-4
EURCAD1000008.60-4.51.9
EURAUD10000011.20-94.8
EURNZD10000013.60-174.6
GBPCHF10000011.202.6-4.4
GBPAUD10000013.10-74.24
GBPNZD10000013.10-95
NZDCHF10000013.503.3-5.9
NZDJPY10000012.503-4.5
AUDCAD1000007.802.2-3.5
AUDCHF10000010.303.5-5.6
AUDNZD10000013.00-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD410000013.00-6-3.76
USDCNH10000090.00-504.6
USDHKD410000027.20-3.84-18
USDDKK410000066.203.33-32
USDNOK410000080.10-38.81-8
USDSEK4100000105.405.36-45
USDPLN410000089.00-9.52.96
EURPLN410000099.90-325.6
USDCZK4100000408.0034.1-308.2
USDTRY5100000453.00-391.25239.92
USDHUF410000025.50-8-2.64
USDZAR5100000273.00-272.1442.4
USDMXN5100000184.00-272.4-35
EURZAR100000293.00-67691
USDRUB61000001300.00-2670.44492
EURRUB6100000760.00-4205.44128.4
USDILS510000064.80-244.2
GBPTRY5100000446.00-507.1845-284.05
EURSGD10000013.90-80.744
EURHKD10000091.20-332.6
EURTRY5100000557.50-1522.78211.5
GBPNOK10000088.00-131.128
GBPDKK10000081.40-8-36
NZDSGD10000018.302.96-32.04
GBPSGD10000023.80-5-3.2
GBPSEK100000111.006-36
GBPZAR100000202.00-894.36988.92
EURMXN100000152.00-605.645.2