Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.40-0.1-2.5
EURUSD1000000.20-12.55
GBPUSD1000000.30-122
NZDUSD1000000.400.14-5.1
USDCAD1000000.300.5-3.6
USDCHF1000000.306.5-13.5
USDJPY1000000.103.9-13.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000000.400.5-2.59
EURGBP1000000.50-3.82.2
EURJPY1000000.40-1.8-1.26
GBPJPY1000000.802.03-6.02
GBPCAD1000001.20-7.22.3
CHFJPY1000000.60-3-0.11
CADCHF1000001.002.8-6.28
NZDCAD1000001.20-0.56-5.63
CADJPY1000000.702.19-6.29
AUDJPY1000000.503.06-10.46
EURCAD1000000.80-10.914.81
EURAUD1000000.40-19.464.81
EURNZD1000001.40-187.26
GBPCHF1000000.703.24-6.98
GBPAUD1000000.90-16.762.89
GBPNZD1000001.20-14.743.68
NZDCHF1000001.203.5-7.99
NZDJPY1000000.803.06-8.44
AUDCAD1000000.60-0.68-7.76
AUDCHF1000000.503.5-9.9
AUDNZD1000000.70-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.80-6-3.76
USDCNH1000007.30-15016.6
USDHKD410000014.10-3.84-18
USDDKK410000013.803.33-32
USDNOK410000010.00-38.81-8
USDSEK410000013.405.36-45
USDPLN410000010.80-9.52.96
EURPLN41000009.30-325.6
USDCZK4100000106.0054.1-408.2
USDTRY51000008.70-360.89127.36
USDHUF41000009.90-8-2.64
USDZAR510000033.00-772.14112.4
USDMXN510000046.00-472.436
EURZAR10000049.70-876151
USDRUB6100000172.00-2670.4492
EURRUB6100000225.20-3205.4116128.4
USDILS510000014.70-244.2
GBPTRY510000039.00-507.1845-284.05
EURSGD1000001.30-80.744
EURHKD10000019.70-284.220.6
EURTRY5100000123.00-447.67274.98
GBPNOK10000018.30-131.128
GBPDKK10000026.0015-116
NZDSGD1000001.502.96-32.04
GBPSGD1000001.80-5-3.2
GBPSEK10000015.6051-112
GBPZAR10000067.70-994.369121.92
EURMXN10000038.50-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.400.4-3.2
EURUSD1000002.10-12.55
GBPUSD1000002.40-122
NZDUSD1000002.500.14-5.1
USDCAD1000002.301.1-1.93
USDCHF1000002.406.5-13.5
USDJPY1000002.203.9-13.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000003.600.5-2.59
EURGBP1000004.10-3.61.4
EURJPY1000002.60-1.69-1.24
GBPJPY1000006.802.01-5.63
GBPCAD1000004.70-7.21.66
CHFJPY1000003.30-2.81-0.11
CADCHF1000004.902.8-6.08
NZDCAD1000005.80-0.56-5.63
CADJPY1000003.702.19-6.19
AUDJPY1000002.803.06-10.46
EURCAD1000005.20-10.914.81
EURAUD1000007.60-19.466.3
EURNZD1000004.90-187.26
GBPCHF1000006.103.24-6.98
GBPAUD1000006.10-16.762.89
GBPNZD1000005.20-14.743.68
NZDCHF1000006.603.5-7.99
NZDJPY1000004.803.06-8.44
AUDCAD1000003.80-0.68-7.76
AUDCHF1000004.103.5-9.9
AUDNZD1000007.00-2.93-6.3

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.10-6-3.76
USDCNH10000047.30-504.6
USDHKD410000032.10-3.84-18
USDDKK410000044.002.33-67
USDNOK410000044.10-38.81-12.4
USDSEK410000037.302.36-73
USDPLN410000025.80-9.52.96
EURPLN410000029.50-325.6
USDCZK4100000153.0034.1-308.2
USDTRY510000054.00-360.89127.36
USDHUF410000013.60-8-2.64
USDZAR5100000107.00-412.1412.4
USDMXN5100000126.00-362.4-64.232
EURZAR100000145.00-67691
USDRUB6100000701.00-2970.444-22
EURRUB6100000670.00-5105.44-22.4
USDILS510000034.70-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000008.50-80.744
EURHKD10000068.90-332.6
EURTRY5100000126.40-447.67274.98
GBPNOK10000058.00-131.128
GBPDKK10000066.00-8-36
NZDSGD1000009.902.96-32.04
GBPSGD10000011.80-5-3.2
GBPSEK10000055.606-36
GBPZAR100000142.00-894.36988.92
EURMXN100000101.70-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.300.4-1.6
EURUSD1000002.10-51.8
GBPUSD1000002.30-2.51.06
NZDUSD1000002.401.3-2
USDCAD1000002.301.1-1.93
USDCHF1000002.400.85-6.8
USDJPY1000002.101.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000003.700.5-1.7
EURGBP1000004.10-1.81.1
EURJPY1000002.80-1.81.1
GBPJPY1000006.800.78-1.83
GBPCAD1000004.90-1.60.3
CHFJPY1000003.30-31.2
CADCHF1000004.901.5-3.6
NZDCAD1000005.801.7-4.2
CADJPY1000003.701.27-1.4
AUDJPY1000002.902.4-4
EURCAD1000005.20-4.51.9
EURAUD1000007.60-94.8
EURNZD1000005.10-174.6
GBPCHF1000006.202.6-4.4
GBPAUD1000005.80-74.24
GBPNZD1000005.30-95
NZDCHF1000006.603.3-5.9
NZDJPY1000005.003-4.5
AUDCAD1000003.602.2-3.5
AUDCHF1000004.203.5-5.6
AUDNZD1000007.10-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000006.10-6-3.76
USDCNH10000047.30-504.6
USDHKD410000032.10-3.84-18
USDDKK410000044.003.33-32
USDNOK410000043.60-38.81-8
USDSEK410000038.105.36-45
USDPLN410000025.80-9.52.96
EURPLN410000029.30-325.6
USDCZK4100000157.0034.1-308.2
USDTRY510000054.00-1727.4127.36
USDHUF410000013.90-8-2.64
USDZAR5100000101.00-272.1442.4
USDMXN5100000123.00-272.4-35
EURZAR100000121.00-67691
USDRUB6100000678.00-2670.44492
EURRUB6100000662.00-4205.44128.4
USDILS510000034.70-244.2
GBPTRY510000081.20-507.1845-284.05
EURSGD1000008.10-80.744
EURHKD10000069.60-332.6
EURTRY5100000179.10-2067.5274.98
GBPNOK10000059.00-131.128
GBPDKK10000064.80-8-36
NZDSGD10000011.502.96-32.04
GBPSGD1000009.80-5-3.2
GBPSEK10000085.006-36
GBPZAR100000127.00-894.36988.92
EURMXN10000094.00-605.645.2