Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000000.30-0.1-2.5
EURUSD10000000-62.1
GBPUSD1000000.60-4.52.25
NZDUSD1000000.60-0.2-3
USDCAD1000000.500.5-3.6
USDCHF1000001.101.85-6.8
USDJPY1000000.201.2-4.5

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000001.100.5-1.7
EURGBP1000000.60-2.82.2
EURJPY1000000.60-1.82.2
GBPJPY1000000.500.78-1.83
GBPCAD1000002.10-1.62.3
CHFJPY1000001.50-32.2
CADCHF1000001.401.7-4.2
NZDCAD1000001.001.7-4.2
CADJPY1000001.201.27-1.4
AUDJPY1000000.601.9-4
EURCAD1000001.20-4.53.8
EURAUD1000000.90-96.5
EURNZD1000002.30-176.6
GBPCHF1000002.202.6-4.4
GBPAUD1000002.30-75.92
GBPNZD1000002.70-97.2
NZDCHF1000001.303.6-7.4
NZDJPY1000001.002.5-4.5
AUDCAD1000000.902-3.5
AUDCHF1000002.003.6-7.2
AUDNZD1000001.00-1.50.2

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000000.30-6-3.76
USDCNH1000006.00-15016.6
USDHKD41000002.40-3.84-18
USDDKK41000004.103.33-32
USDNOK410000010.50-38.81-8
USDSEK410000011.505.36-45
USDPLN410000031.90-9.52.96
EURPLN410000038.30-325.6
USDCZK4100000147.0054.1-408.2
USDTRY510000057.30-998.252319.92
USDHUF410000015.10-8-2.64
USDZAR5100000129.00-772.14112.4
USDMXN510000037.90-472.436
EURZAR100000140.60-876151
USDRUB6100000400.00-2670.4492
EURRUB6100000160.00-3205.4116128.4
USDILS510000057.10-244.2
GBPTRY510000092.00-507.1845-284.05
EURSGD1000001.90-80.744
EURHKD10000011.40-284.220.6
EURTRY5100000102.60-1522.78642.5
GBPNOK10000020.60-131.128
GBPDKK10000028.5015-116
NZDSGD1000002.302.96-32.04
GBPSGD1000003.70-5-3.2
GBPSEK10000023.9051-112
GBPZAR100000164.60-994.369121.92
EURMXN10000061.00-805.668.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.300.4-3.2
EURUSD1000002.10-61.8
GBPUSD1000002.70-3.51.06
NZDUSD1000002.601.3-2
USDCAD1000002.501.1-1.93
USDCHF1000003.000.85-6.8
USDJPY1000002.001.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000004.200.5-3.7
EURGBP1000004.10-1.81.1
EURJPY1000002.60-2.81
GBPJPY1000006.900.78-3.83
GBPCAD1000005.80-6.60.2
CHFJPY1000004.00-31.2
CADCHF1000005.201.1-6.6
NZDCAD1000005.201.7-4.2
CADJPY1000004.001.27-1.4
AUDJPY1000002.802.4-4
EURCAD1000005.90-4.51.9
EURAUD1000004.80-16.23.8
EURNZD1000005.10-214.6
GBPCHF1000007.802.6-4.4
GBPAUD1000007.40-111.24
GBPNZD1000006.60-112
NZDCHF1000006.703.3-5.9
NZDJPY1000004.803-4.5
AUDCAD1000003.702.2-3.5
AUDCHF1000005.601.5-7.6
AUDNZD1000007.30-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD41000005.60-6-3.76
USDCNH10000048.00-504.6
USDHKD410000020.40-3.84-18
USDDKK410000034.602.33-67
USDNOK410000041.40-38.81-12.4
USDSEK410000034.502.36-73
USDPLN410000047.90-9.52.96
EURPLN410000058.30-325.6
USDCZK4100000186.0034.1-308.2
USDTRY510000098.30-698.25263.92
USDHUF410000018.60-8-2.64
USDZAR5100000199.00-412.1412.4
USDMXN5100000137.90-362.4-64.232
EURZAR100000220.60-67691
USDRUB6100000920.00-2970.444-22
EURRUB6100000600.00-5105.44-22.4
USDILS510000077.00-244.2
GBPTRY5100000100.00-507.1845-284.05
EURSGD1000009.60-80.744
EURHKD10000061.40-332.6
EURTRY5100000134.80-1522.78642.5
GBPNOK10000060.20-131.128
GBPDKK10000063.70-8-36
NZDSGD10000010.702.96-32.04
GBPSGD10000013.60-5-3.2
GBPSEK10000060.506-36
GBPZAR100000224.60-894.36988.92
EURMXN100000117.00-755.625.2

Pasangan Mata Wang utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
AUDUSD1000002.900.4-1.6
EURUSD1000002.80-51.8
GBPUSD1000003.30-2.51.06
NZDUSD1000002.901.3-2
USDCAD1000002.801.1-1.93
USDCHF1000005.500.85-6.8
USDJPY1000003.101.3-3

Kadar Silang Utama

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
EURCHF1000008.200.5-1.7
EURGBP1000007.50-1.81.1
EURJPY1000003.10-1.81.1
GBPJPY10000013.000.78-1.83
GBPCAD10000012.10-1.60.3
CHFJPY1000005.60-31.2
CADCHF1000007.001.5-3.6
NZDCAD10000010.701.7-4.2
CADJPY1000009.201.27-1.4
AUDJPY1000003.602.4-4
EURCAD1000009.00-4.51.9
EURAUD10000010.90-94.8
EURNZD10000014.10-174.6
GBPCHF10000012.302.6-4.4
GBPAUD10000014.40-74.24
GBPNZD10000015.10-95
NZDCHF10000013.403.3-5.9
NZDJPY10000013.003-4.5
AUDCAD1000007.802.2-3.5
AUDCHF10000010.003.5-5.6
AUDNZD10000013.00-2.20.9

Mata Wang Kecil pasangan matawang

SimbolSaiz Lot1Jarak2Berhenti & HadSwap Long3Swap Short3
USDSGD410000012.30-6-3.76
USDCNH10000068.00-504.6
USDHKD410000026.40-3.84-18
USDDKK410000064.603.33-32
USDNOK410000072.20-38.81-8
USDSEK410000092.705.36-45
USDPLN410000071.90-9.52.96
EURPLN410000098.30-325.6
USDCZK4100000295.0034.1-308.2
USDTRY5100000117.80-498.25263.92
USDHUF410000027.10-8-2.64
USDZAR5100000269.00-272.1442.4
USDMXN5100000178.00-272.4-35
EURZAR100000240.00-67691
USDRUB61000001000.00-2670.44492
EURRUB6100000760.00-4205.44128.4
USDILS510000097.10-244.2
GBPTRY5100000163.50-507.1845-284.05
EURSGD10000013.80-80.744
EURHKD10000091.30-332.6
EURTRY5100000194.60-1522.78642.5
GBPNOK10000081.00-131.128
GBPDKK10000088.50-8-36
NZDSGD10000018.302.96-32.04
GBPSGD10000023.50-5-3.2
GBPSEK10000089.006-36
GBPZAR100000265.00-894.36988.92
EURMXN100000145.00-605.645.2